Bedava Okey

Bedava Okey
Bedava Okey
Kullanıcı Oyları: 3.1 (2 oylar)

Bedava Okey

İnternetin yaygınlaşmasıyla hayatımızda birçok alan internete taşınmıştır. Düşünün ettiğimiz sohbetten, oynadığımız oyuna kadar her şey internet âleminde. İnternet dünyasına adım atan oyunlardan bir tanesi de okeydir. İnsanların sanal okeye rağbet göstermesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi bedava olmasıdır. Bedava okey sitelerinde her şey oyuncuların keyifli zamanlar geçirmeleri için tasarlanmıştır. Her zaman oyuncuların iyi vakit geçirmeleri bedava okey sitelerinin tek amacıdır. İnsanlar buralarda okey oynarken eğlenceli vakitler geçiriyorlar. Tamamen ücretsiz olan bedava okey sitelerinde; site yöneticiler tarafından üyelerden bir para talep edilmez. İstediğiniz vakit girer okeyinizi oynar ve çıkarsınız. Ayrıca bedava okey sitesine kişisel bilgileriniz vermeniz için hiçbir sebep yoktur.

Bedava Okey Oyna

Okey sitelerinde okey oynamak oldukça kolaydır. Beleş okey oynayabilmek için bir bilgi birikimine gerek yoktur. Bir iki denemeden sonra sizde çok rahat okeyden zevk almaya başlayabilirsiniz. Bedava okey sitesi oluşturduğu ortam sayesinde hem sizlere okey oynatmayı hedefler hem de okey oynarken keyif almanıza katkı sağlar. Sitede bulunan radyo sayesinde yayında olan radyo programcısından istek paneli aracılığı ile şarkı isteyebilir, masanızdaki oyuncu arkadaşlarınıza şarkı armağan edebilirsiniz. Bu sitede okey oynarken zamanın nasıl geçtiğini fark etmezsiniz. Size sunduğu samimi ortamla okeyde vaktin nasıl geçtiğini bilemeyecek ve samimi rekabet ortamları yaşayacaksınız.
Bedava Okey Nasıl Oynanır?
Okey oyun takımında 106 okey taşı, 1 zar ve 4 adet ıstaka bulunur. Bu 106 taşın 2 tanesi sahte okey, diğer 104 tanesi; sarı, mavi, kırmız, siyah olmak üzere 4 renkte 1 den 13 e kadar rakamlardan oluşur. Her renkten ve her sayıdan ikişer tane bulunur. Oyun başlangıcında zar atılarak oyun başlatılır. Bedava okey ilk oyuncuda 14 taşla başlar. Diğer oyuncularda ilk başlarken 13 taş bulunur. İlk oyuncu taşlarını dizer ve gereksiz olan taşı atar. Oyuncunun attığı bu taş eğer diğer oyuncunun işine yarar ise o taşı alır. Ancak yaramaz ise masadan farklı bir taş çeker ve elindeki gereksiz taşı atarak oyuna devam eder. Eli kazanan oyuncu diğer oyuncuların puanını düşürür.

Gelen aramalar: mynet okey oyna bedava,maynet okey oyna bedava,mynet okey indir

Cevap Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML dili ve etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*