Okey oyunlarına giremiyorum

Okey oyunlarına giremiyorum
Okey oyunlarına giremiyorum
Kullanıcı Oyları: 4.7 (6 oylar)

Okey oyunlarına giremiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken makelemizi okumak ve dikkatli bir şekilde dediklerimizi yapmanızdır. Öncelikle okey oyunlarını girememe sebebinizi bilmeniz gerekiyor. Okey oyununun yazılımına göre sorunlarınız da değişiklik gösterecektir. Okey oyunları çoğunlukla Java ve flash gibi yazılımlar ile yazılmaktadir tabii ki sadece bunlarla yazılacaklar diye bir şey yok daha farklı yazılımlarda olabilir. Biz flash ve Java için çözüm bulacağız.

Java Sorunu

Okey oyunlarına java sorunu ile girememe durumlarında genellikle formatdan sonra yada java güncellemesinden sonra karışımıza çıkmaktadır.

Format attıkdan sonra java yüklemek ile sorunumuzu çözebiliriz fakat tarayıcımıza göre uyumlu bir java yüklememiz gerekmektedir. Nasıl uyumlu olacak? 64bit bir windows kullanıyorsanız tarayıcınız da 64bit olabilir ve bu 64bit olan tarayıcımıza 32bit java yüklersek okey oyunlarına giremiyorum demeye devam edeceksiniz çünki Java açılmayacaktır. Bunun için size 32bit ve 64bit java yüklemenizi tavsite ediyorum garanti olsun diye. İndirme Linkleri aşağıdadır.

Java 64bit indir | Java 32bit indir

Yukarıda ki java versiyonlarını yükledikden sonra kesinlikle sorununuz kalmayacaktır. Javalarda sertifikaya bağlı olan sorumlarda tarayıcı geçmişini silmek bir işe yaramayacaktır o yüzden sertifika sorunlarında lütfen web site sahibi ile iletişime geçip kendilerini bilgilendirin ve düzeltmelerini söleyin.

Bazı tarayıcılar Java’yı desteklememektedir. Chrome, Opera vb bi kaç tarayıcı Java Npapi desteğini kaldırmışlardir. Şuanlar Mozilla ve Internet explorer ile sorunsuzca okey oyunlarına giriş yapabilirsiniz.

Bütün bunlara rağmen hala okeye giremiyorum diyorsanız bilgisayarınızın sağ alt köşesindeki bilgisayar tarihine bakın eğerki tarih ve saat ayarları bugüne ait değilse kendiniz manuel olarak düzeltin ve bugunun tarih ve saatini ayarlayın. Bu ayarları yapdıkdan sonra yeniden okeye girmeyi deneyin. Eğerki Tarih ayarlarınız yanlış ise düzelttikden sonra sorunsuz şekilde okey oyunlarına girebilirsiniz. Çünki Java oyunlarında sertifika yapiliyor ve bu sertifikalar ilk 1-2 yılın tarihlerini kabul ediyor. Tarih ve saat ayarlarınız yanlış ise bu size sıkıntı yaratacakdır ve oyunlara bağlanamayacaksınızdır. Düzelttikden sonra rahatça okey oyununa giriş yapabilirsiniz.

Flash Sorunu

Yukarida Java için anlattığım sorunlar flash içinde geçerlidir. Tarih kısmı olmaya bilir ama diğer dediklerim aynen flash oyunlar içinde geçerlidir. Sizlere 32bit ve 64bit flash indirme link aşağıda veriyorum.

Flash player 64bit indir: Burada işletim sistemizi seçip Şimdi indir butonuna basip indirin ve kurun

Flash player 32bit

Umarım bu yazımızla sizlere yardımcı olabilmişizdir. Okeye oyunlarına giremiyorum demeyin sakın mynetokey.com iyi oyunlar diler.

Gelen aramalar: mynet okey açılmıyr,okey salonuna neden giremiyom,okeye neden giremiyorum

Cevap Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML dili ve etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*