Mynet Okey Sitesi

Mynet Okey Sitesi
Mynet Okey Sitesi
Kullanıcı Oyları: 4.3 (6 oylar)

Mynet okey sitesi olarak sizlere okey oyunu oynamanın ne anlamanı geldiğini burada gösterecegiz. En dişli rakipler sizleri bekliyor. Online oyunların enlerinden biri olay okey oyunu siz değerli kullanıcılarımız ile bizleri buluşturuyor. Mynet okey sitesi olarak sizleri aramızda görmekden mutluluk duyarız.

mynet okey sitesiMynet Okey

Odalarımız 300 kişiliktir ve okey masalarında 2,3,4 kişilik okey oynayabilirsiniz. Oyun odalarımıda herhan bi sorun yaşamanız durumunda yetkili kişilere (kırmızı renkli) bildirebilir. Olaya anında mudahele ettirebilirsiniz.

Mynet Okey Sitesi

Sitemizin ilk yazısı olarak yazımız biraz aceleye gelmiştir. O yüzden kusurumuza bakmayın ama ilerde sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi yenilmeye devam ediyoruz.

4 Yorum

  1. sınava gidecem ve çok sıkıntılıyım bu duaları okudum çıkacam sınava gitmek için.ALLAH razı olsun hepinizden ve okuyanlardanda.
    mynet okey odalarına giremiyorum sorun ne acaba

  2. üye olmak istiyorum

  3. henüz ilk oynayacağım

    • okeye gire bilmeniz için bilgisayarınızda java yüklü olması gerekiyor ve internet explorer ile girmenizi tavsiye ediyoruz.

Cevap Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML dili ve etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*