mynet okey sitesi

Okey Salonu

Okey Salonu

Okey Salonu Okey dünyanın en keyifli olan oyunlarındandır. Bunun en güzel göstergesi ise yaklaşık 100 yıllık tarihidir. Hiçbir oyun kolay kolay 100 yıl boyunca popüler olup bir asırı deviremez. Bu nedenle okey vazgeçilmez bir tutkudur. Okeyi herkes iyi bildiğini düşünmektedir. Ancak her olayda olduğu gibi bu oyunda da bilginin derecesi vardır. İşte okey salonlarının amacı puan durumuna göre kişile... »

Okey Oyna

Okey Oyna

Okey Oyna Okey dünyanın en eğlenceli oyunları arasında yer almaktadır. Bu nedenle oldukça fazla tutulmuş ve tutulmaya da hala devam etmektedir. Bu derece kaliteli oyunu oynamak için geçmişte birçok zahmet çekmeniz gerekirken, günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle sadece internet bağlantınızın olması yeterlidir. İnternet üzerinden karşınızda canlı rakipler olarak okey oynayabilirsiniz. Böylece boş v... »

Mynet Okey Sitesi

Mynet Okey Sitesi

Mynet okey sitesi olarak sizlere okey oyunu oynamanın ne anlamanı geldiğini burada gösterecegiz. En dişli rakipler sizleri bekliyor. Online oyunların enlerinden biri olay okey oyunu siz değerli kullanıcılarımız ile bizleri buluşturuyor. Mynet okey sitesi olarak sizleri aramızda görmekden mutluluk duyarız. Mynet Okey Odalarımız 300 kişiliktir ve okey masalarında 2,3,4 kişilik okey oynayabilirsiniz.... »