Ekolay Okey

Ekolay Okey
Ekolay Okey
Kullanıcı Oyları: 4.8 (3 oylar)

Uzun kış geceleri çoğumuz evimizden çıkmamayı tercih ederiz. Fakat bir müddet sonra evde canımız sıkılır ve farklı arayışlara gireriz. Televizyon izler, evde arkadaşlarımızla ve ailemizle vakit geçiririz. Fakat bazılarımız evde bunların dışında daha farklı bir şeyler yapmak isterler. Günümüzde hemen hemen birçok evde artık internet bağlantısı mevcuttur. İnsanlar uzun kış geceleri evlerinde bilgisayarlarının başına oturarak değişik aktivitelere katılabilirler. Bu aktivitelerden bir tanesine de ekolay okey sitelerini örnek verebiliriz. Ekolay okey sitesinde okey oynayarak zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile. Oyun ve oyuncuların tüm samimiyeti sizi hemen sarar ve yıllardır kendinizi o ortamdaymış gibi hissedebilirsiniz.

Ekolay Okey Platformu

Ekolay okey sitesinde hiçbir ücret ödeme yapmaksızın bedava okey oynayabilirsiniz. Ayrıca ekolay okey sitesine kişisel bilgileriniz olmaksızın üye olabilir ve eğlenceli dakikaların startını verebilirsiniz. Üyelerine sunduğu samimi bir oyun ortamı sayesinde ekolay okey sitesi birçok okey sitesini geride bırakmayı başarabilmiştir. Üyelerinin eğlenmesini amaç edinen ekolay okey oldukça hızlı ve başarılı bir oyun sitesidir. Hiç okey bilmeyen bir üye dahi bu sitede birkaç oyun sonrası oyunu tam anlamda kavrayabilir. Bunun içinse bol bol pratik ve zamana ihtiyaç vardır. Sürekli okey oynayarak kendinizi geliştirebilir ve okeyden haz almaya başlayabilirsiniz. Her okey sizin için ayrı bir deneyim olabilir. Uzun kış gecelerinizi öğreneceğiniz ekolay okey sayesinde daha zevkli hale getirebilirsiniz.
Okey Nasıl Oynanır?
Soğuk kış gecelerinde sıcacık ev ortamınızdan ya da gündüz ofisinizde çalışırken canınız sıkıldığı her an ekolay okey sitesinde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Peki, okeyi hiç bilmeyenler için okeyin kelime tabiri nedir? Okey; 106 taş, 4 ıstaka ve zar ile oynanan bir çeşit grup oyunudur. Bu 106 taştan aynı renk veya farklı renklerden oluşan anlamlı sayı gruplarından oluşan eli yapan oyuncu okeyi kazanır. 106 taştan 104 ü farklı renklerden oluşan 1 den 13 e kadar oluşan sayılardan bir araya gelir. Her renkte bir sayıdan iki tane bulunur. Geriye kalan 2 taş ise sahte okeydir. Gerçek okey yerine kullanılır fakat gerçek okeyin değerini taşımaz.

Gelen aramalar: ekolay okey,ekolay okey oyna,ekolayoyuncu com,ekolay

Cevap Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML dili ve etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*